MUG Ingenieursbureau

Ontwerper Infra, Water & Natuur

Aantal uren: 36 uur per week
Niveau: Mbo, Hbo

Door de ontwikkelingen op het gebied van (3D-)ontwerp én om het team van ontwerpers te versterken zijn wij op zoek naar nauwkeurige ontwerpers met ruimtelijk inzicht voor ons team in Leek en Zwanenburg.

Dit ga je doen
Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit het opstellen van ontwerp-, presentatie- en bestekstekeningen. Dit doe je voornamelijk in AutoCAD, maar ook met programma’s zoals Civil3D en SketchUp. Je bezoekt projectlocaties en ondersteunt de projectleider en werkvoorbereiders. Afhankelijk van je werkervaring en kennis wordt jouw takenpakket samengesteld. Zo creëren wij een functie die precies bij jou past en waarin jouw sterke punten zo optimaal mogelijk worden benut. Je komt in een team van (ervaren) ontwerpers die je de fijne kneepjes van het vak bijbrengt. We staan ervoor open om van elkaar te leren. Als ontwerper binnen ons team, ga jij graag nieuwe uitdagingen aan en weet jij je hierin vast te bijten.

Dit breng jij mee

 • Bij voorkeur heb je een opleiding gevolgd in de richting van civiele techniek, cultuurtechniek, land- en watermanagement of landschapsinrichting (mbo/hbo) en/of heb je ervaring in een soortgelijke functie
 • Ruimtelijk inzicht, je gaat structureel te werk en bent nauwkeurig
 • De ambitie om je steeds verder te ontwikkelen in het maken van ontwerp- en bestekstekeningen
 • Je kan zowel zelfstandig als in teamverband goed werken
 • Je bent minimaal 32 uur beschikbaar
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal

Wat bieden wij jou

 • Een salaris tussen € 2.500,- en € 4.500,-  (o.b.v. 40 uur per week)
 • 28 vakantiedagen met mogelijkheid tot bijkopen van meer dagen
 • Flexibele werktijden voor een juiste balans tussen werk en privé
 • Goede pensioenregeling met bijdrage van de werkgever
 • Bedrijfsfitness en leasefietsregeling
 • Volop de ruimte voor persoonlijke ontwikkeling, trainingen en opleidingen

Waar kom je terecht
Je komt terecht in een wereld waarin we het uiteenlopende werk van ingenieurs moeiteloos met elkaar kunnen verbinden. Werken bij MUG Ingenieursbureau betekent werken in een middelgrote organisatie met korte lijnen en collega's die jou allemaal kennen. Onze collega’s zijn zo’n 200 enthousiaste vakmensen die elke dag aan vooruitgang werken en kijken naar een duurzame toekomst. 

Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden? Dan zijn we benieuwd naar wie jij bent en wat je kunt. Solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton of neem contact op met HR wanneer je nog vragen hebt over de procedure. Dit kan via vacatures@dijkstra-groep.nl. Voor functie-inhoudelijke vragen mag je Pieter de Haan benaderen, hij geeft je graag antwoord.

Reageren op deze vacature?

Solliciteren
Terug naar overzicht
 • Organisatie: MUG Ingenieursbureau
 • Aantal uren: 36 uur per week
 • Niveau: Mbo, Hbo
 • Vakgebied: Infra, Water & Natuur
Solliciteren Meer weten over werken bij Dijkstra Groep?